Cigaretu, prosím?

14. března 2011 v 10:28 | Bee |  Písmenková část
Téma týdne "Kouření"? Hmmm, zkusím Vám představit svůj názor.
Všude okolo nás můžeme neustále vidět lidi se zapálenou cigaretou v ústech nebo krabičkou v kapse. Každý na to má jiný názor. Řadíte se Vy do řad nekuřáků nebo kuřáků? Nebo je Vám to upřímně jedno?
Podle mě hodně lidí vyzkouší alespoň jednu cigaretu už na základní škole.
Kamarád ji přinesl, že je ukradl tátovi, to je přeci příležitost vyzkoušet si jaké to je být "dospělý"
Tohle je čistě můj osobní názor, jak to asi probíhá v hlavě takovému 12letému klučíkovi. Sama posoudit nemůžu, v téhle situaci jsem nikdy nebyla. Ale kouřit doopravdy, podle mě, opět, se začne až kolem střední školy. Tady už jde čistě o ukázku toho, kdo je větší frajer a vykouří nejvíc cigaret (krabiček?!) denně. Tohle můžu dosvědčit, sice opět nemluvím za sebe, ale moji přátelé a spolužáci...řekněme, že je tu velká rivalita o to, kdo dřív umře na udušení vlastní blbostí. Chápu a budu stát za takovým kuřákem, který si to dokáže pořádně odůvodnit, ale jinak...
Můj názor nekuřáka je takový, že ...dříve mi to vadilo, hodně. Nejlepší kamarádce jsem zapálenou cigaretu típala jen, co se oheň dotkl špičky a kamarádovy je brala a zahazovala z ruky, jen co je vytáhl frajersky z kapsy. Ale teď? Popravdě už mi to nevadí. Je to jejich věc. Každý svého štěstí strůjcem, že ano? :) A když Vám ke štěstí a klidné povaze stačí krabička, tak kdo Vám může zabránit v tom jít si ji koupit? Nikdo.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Denisa Denisa | Web | 14. března 2011 v 10:33 | Reagovat

hm....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama