Pohádkový princ vs normální chlap?

16. března 2011 v 18:02 | Bee |  Písmenková část
My holky žijeme v jakési bublině. V našem snu, že jednoho dne se obejví ten pravý princ, který by nám pomohl od všech strastí světa. Jen pár z nás už dospělo a zjistilo, že nikdo takový opravdu neexistuje, že je to jen naivní ženská představa o dokonalém životě. Jenže nikdo není dokonalý, a rozhodně, my ženy, ne. I když slyšet nás to přiznat uslyšíte jen vyjímečně, neradi uznáváme, že má pravdu někdo jiný než my nebo že by ta dáma před námy měla hezčí šaty. Pochybnosti samy o sobě máme, ale pouze v naší mysli. Navenek musíme vypadat jako ty nejlepší. V každé situaci.
Téma pohádkového prince je dlouhodobé, únavné, ale která z nás se někdy neviděla po boku "dokonalého muže"? Dyť už od dětství nám všichni vyprávějí pohádky o princeznách v nouzi a hrdinech, kteří je přijdou zachránit. Ale kolikrát se tohle stane za život opravdové ženě? Kolikrát Vám muž podal spadlé klíče nebo Vám pomohl vyprostit podpatek zaseknutý v kanále? Jestli se to některé z Vás stalo, pak si můžete říct, že jste šťastné.
Doopravdy ale žádného prince nepotřebujeme, je to sice velmi lákavá představa, ale kolikrát je lepší mít doma chlapa, který ze sebe dělá šaška, jenom aby Vás rozesmál. Je mnohem lepší mít muže, který neumí všechno a Vy mu můžete pomáhat a alespoň strávíte nějaký ten čas společně. A neříkejte mi, že třeba u opravy auta se nezažije spousty legrace ;)
Jak já s oblibou říkám:
"Prostě mám v krvi napuštěno hodně hollywoodských filmů"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama