Hádka se realitou

11. června 2011 v 10:45 | Bee |  Písmenková část
Co uděláte, když dostanete příležitost splnit si sen a to jen pouhou odpovědí "Ano"? Uděláte to?
Ale co, když tomuhle příběhu předcházely další dvě kapitoly...
Ona ho měla ráda. Vlastně víc než to, nebyla si tím jistá, ale něco ji od něho nemohlo odtrhnout. Vůbec to nebyl její typ, byl úplně jiný, než po kterých se koukala, ale to nezabránilo, aby se ....aby ho měla víc než jen ráda. Když s ním byla, byla nesvá, byla nervózní, ale jakmile spolu byli "hovořili" ne z očí do očí. Byl to perfektní vztah. Začínalo to být slibné.
Ale pak se něco stalo. Změnil se. Začal se chovat jako absolutně rozmazlené dítě, které chce všechno, co vidí. Hádali se, křičeli na sebe. Ani se na sebe nemohli podívat, protože se zabíjeli pohledy. On dělal všechno proto, aby ji od sebe odehnal a ona všechno proto, aby mohla zapomenout. To ji trvalo skoro rok a i tak cítila, že to všechno úplně nezmizelo. Pořád tam něco z toho prvotního přetrvávalo. Prvně ho víc než měla ráda - nenáviděla. Nenávist se změnila - na ignoraci, už ho nepotřebovala.
A tady začíná dnešní kapitola. Z čeho nic se tu zase objevil. Stál tam a omlouval se za všechno. Za to jak se choval, co říkal, jaký byl. Chtěl to napravit. Ona přijmula. Začalo to zase od začátku. Všechno bylo úžasné, ale opět jen když spolu mluvili ne z očí do očí. Když byli sami dva, byli nervozní, nejistí. A pak on položit TU otázku, otázku, na kterou ona nedovedla odpovědět.
Dají se zase dohromady?
Takle to vypadá, když se vám pře sen se skutečností.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama