Listopad 2011

Boj o čest

26. listopadu 2011 v 11:53 | Bee |  Just me - ordinary girl
Zlomil jí srdce. Ztratil její důvěru. Na začátku toho všeho bylo přesně tohle to, čeho se bál, že by jí mohl udělat a teď? Jakoby se všechno vypařilo. Změnilo a přestalo být důležité. On sám byl důležitý, potřeboval to, jinak by nebyl nic než další člověk na téhle planetě. A to si se svým egem vysokým jako Empire State Building nemohl dovolit.
Byla zklamaná, že v něm nenašla ten obraz, který si malovala. Chtěla to vzdát a vlastně i vzdala, ale ona sama se musí postavit zpátky na nohy. Ukázat mu o co všechno přišel. Ukázat mu, že jenom protože on je "pan Populární", tak není lepší než ona! Už nebude hrát druhé housle, má na víc. Má svoji cenu a pokud ji on není ochotný zaplatit, tak ať si jde hledat slabší oběti, které mu podlehnou po prvních pár vteřinách.
On, ale moc dobře věděl, že kterákoliv jiná by s ním jen těžko vydržela, tak dlouho.....

Zakázané ovoce....

8. listopadu 2011 v 22:43 | Bee |  Písmenková část
Tentokrát si vzala velké sousto. Věděla to, ale to ji pohánělo ještě víc. Jeho nedostupnost, ale zároveň....přístupný byl. Motal ji hlavu jediným pohledem. Jediným slovem a moc dobře o tom věděl. Snad věděl i to, že ho jen tak nepustí a užíval si to. On to vlastně ani jinak neuměl. Byl na to zvyklý a svoje zvyky nehodlal měnit. I tohle věděla, ale přeci ji lákala ta jeho špatná stránka, jakoby ji mohla napravit. Jakoby mohla být právě ta jediná kvůli které se změní. Nechával ji v nejistotě a z toho šílela. Ze začátku. Po pár měsících si zvykla, už ji to tolik nepřekvapovalo. Jako třeba to jak se k ní choval. Byl milý, pozorný. Možná vypočítavý. Ale dokázal ji překvapit. Rozesmát. Okouzlit za jediný okamžik...