Prosinec 2011

Dopis M.

6. prosince 2011 v 18:36 | Bee |  Just me - ordinary girl
"Víš co by mě zajímalo? Jaká holka ti tohle udělala. Ta, která ti dokázala zlomit srdce takovým způsobem, že jsi se rozhodl ho do budoucna už nepoužít. Nedat ho nikomu a neprojevit city. Vím, že jsi ještě před rokem dokázal upřímně milovat. Vím, jak jsi jí nosil květiny, kupoval dárky a každý okamžik jsi chtěl strávit s ní. Jenže ona si s tebou jen hrála. Nebrala tě vážně a ten konec, který ti po krátké době oznámila...Bylo to ono, co tě zlomilo? To, proč jsi se rozhodl být stejný jako ona? Nevím, můžu jen dál vymýšlet teorie a nenávidět ji ještě víc než, když jsem se dozvěděla, že ona mohla mít to, co já nikdy a prachsprostě to odhodila. Nemám ani páru jestli jsi si uvědomoval, že po tom všem, co jsme my dva spolu zažili, jsem k tobě začínala něco cítit. S tebou jsem měla pocit, že jsem to já. Nemusela jsem se přetvařovat. Smála jsem se. Měli jsme toho tolik společného, až mě to na poprvé skoro vyděsilo. Věděl jsi, že když jsem se dozvěděla, že jsi chtěl být s ní, tak jsem se jí chtěla podobat? Chtěla jsem aspoň trochu tvé pozornosti. Trochu úcty. Jenže postupem času bylo těžší a těžší ji získat, ale i přesto jsem se nevzdávala. Věděl jsi tohle všechno?! Pokud ano, proč jsi mě tahal za nos a dělal jsi si ze mě, za mými zády, srandu? Bavilo tě pozorovat, jak se snažím, zatím co jsi věděl, že mi nedáš ani šanci?
Pořád to nechápeš, viď? Zamilovala jsem se do tebe. Do tebe i do obrazu, který jsem o tobě měla, jenže ten jsi zklamal. A i tak jsem pořád tady. Možná jsem opravdu pitomá .... ale ty jsi mi dal pocit, který nikdo předtím. S tebou jsem cítila adrenalin. Bylo to nebezpečné, ale pokud by jsi mě držel za ruku, udělala bych cokoli. Ale víš co mě zraňuje nejvíc? To, že pokud jsem byla jen hračka na jedno použití, tak jsi neměl odvahu mi to říct do očí. Nechal jsi mě v té nevědomosti z bůh ví jakého důvodu, ale doufám, že ti to za to stálo...Pokud ti ta všechna pozornost vadila, mohl jsi to říct. Proč jsi to neuděl? Neměl jsi odvahu nebo jsi vážně tak hnusný člověk?
Možná jsem se v tobě spletla a to, že si budeš jen užívat bez odhalení jakýchkoli citů, byla tvoje vlastní volba ještě před ní. Možná jsem si to všechno, co se stalo jen namalovala v hlavě, ale pravdou je, že jsem byla, jsem a ještě nějakou dobu budu do tebe zamilovaná. Tak co, už ti to aspoň trochu došlo, kapitáne? "