Únor 2012

Zase sama sebou

8. února 2012 v 17:20 | Bee |  Just me - ordinary girl
Bude to dobrý. Já vím. Už to začíná být dobrý.
Začínám si uvědomovat, že jsem dost dobrá i bez něj a to je ten největší pokrok za celou dobu! Vím, že ho nepotřebuju k tomu abych mohla být šťastná.

Noční světla a jen vy sami

6. února 2012 v 13:51 | Bee |  Just me - ordinary girl
Víte, co mne vyvolají obyčejná slova jako jubox a nonstop bar? Vzpomínky. Momentálně bolestivé vzpomínky a nemyslím si, že se to za ty poslední tři měsíce změní. Příliš málo času na nápravu člověka, který celý svůj život bere střídání holek za normální.
Vyvolá to ve mne vzpomínky na noc mých osmnáctých, tedy no, dvě noci, po mých oficiálních osmnáctých narozeninách. V té době jsem byla až po uši, i když jsem si to nechtěla přiznat a snažila jsem se tomu vzdorovat, zamilovaná do člověka, jehož jméno snad ani nechcete znát, neboť by jste se začali smát v tohle okamžiku, kdy chci, abych jste tenhle text brali s naprostou vážností, ale jelikož si ho chci pamatovat, ani nevím proč, tak vám ho řeknu, ..( řekla bych, ale po zjištění kolik známých sem chodí, raději ne, i když to vědí).... No, možná to nebylo tak vtipné, ale dobře pokračujme. Já, nadopovaná již druhou lahví, pardón, jednou lahví šampaňského, druhou lahví vína a filmem Osobní strážce, kde bylo právě ono slovo "jubox" a věta: " Chci s tebou prostě jen spát" řečeno, jsem obdarována tím, že vám chci říct pravdu, tak jak bych ji neřekla, ani …vlastně nikomu. Jestli mi víno, či jiný alkohol dopomáhá k psaní tak potěš pán bůh.

Něco lepšího. Něco většího.

3. února 2012 v 16:45 | Bee |  Písmenková část
Víš co? Jsi tak hrozně "milý", že "dokážeš" odepsat nebo vůbec na něco odpovědět. To jsi přesně ty. Ale popravdě mě už nebaví být milá, obzvlášť ne na tebe, když se chováš jako naprostý hajzl. Jediná pozitivní stránka je, že tohle uznáváš. Vážně nesnáším, když mě tvoji kamarádi a tvoje holky sledují pohledy, kterými by mě nejraději sežrali za živa. Nehodlám být něco jako zábavná atrakce, zvlášť ne pro vás. Nechápu, co máš z toho, že každému líčíš jednotlivá slova, která ti napíšu a nechápu, co máš z toho, že každý ví, co se stalo na oslavě. Protože popularitu těžko. Závist ani náhodou. To, že dokážeš dostat každou, už každý ví. Takže co to je, že se musíš se vším pochlubit?! Anebo vlastně raději si to nech. Nechci to vědět, k čemu taky. Jen už mě nech být, nemluv o mne, nedívej se na mě tím svým pohledem a zapomeň. To bude pro tebe určitě jednoduché. A najít si novou živou atrakci, pro sebe i pro tvé přátelé, problém nebude. Vždyť víš, stačí udělat oči a voiala, je tvoje.
Takže děkuji za všechno a sbohem.