One Tree Hill

14. března 2012 v 20:32 | Bee |  Just me - ordinary girl
One Tree Hill. Pro někoho jen obyčejný americký seriál, který je úplně stejný jako všechny ostatní. Ale pro mne ne. Pro mne je to srdeční záležitost, která mě doprovázela celých 6 let mého života. Utvářela moji osobnost, pomáhala mi vyrovnávat se se světem a všemi problémy. Nepamatuji si místo, věc, písničku…nebo člověka, u kterého by mi bylo tak dobře jako s tímhle seriálem. Nikdo mě nedokázal uklidnit lépe. Nikdo mě nedokázal tak morálně pozvednout a ukázat, že i já mám svoji vlastní hodnotu. Zní to jako klišé. Vtipné klišé, ale One Tree Hill, pro mě znamená tolik, že to nedokáži ani popsat. Je to jako zázrak. Láska na první pohled. Něco takového se nestává, ne se seriálem. Ale mě se to stalo. Zamilovala jsem se a tuhle lásku nikdy, nikdy neopustím.
Už zbývají jen 4 epizody do posledního, úplně posledního dílu....a já nevím, jestli se dokážu na ten poslední díl vůbec podívat. Nechci aby skončilo něco, s čím mám spojených tolik nádherných vzpomínek, ale zároveň chci taky vidět, že ty postavy, které jsem tolik milovala mají svůj šťastný konec a věřit, že by opravdu mohl existovat i v tomto světě, ne jen v Tree Hill.
Všichni se snažíme najít tu správnou cestu životem, kterou se budeme ubírat, nějaké místo, které nazveme domovem a v neposlední řadě, sami sebe. Tyhle důležité věci jsem našla díky nim, díky těm postavám, se kterými jsem společně rostla. Díky němu jsem začala věřit v sebe sama, ve splněné sny, v pravou lásku. Protože někdy prostě potřebujete v něco věřit, říkat si, že všechno bude v pořádku, i když jste přesvědčeni o opaku, ale pak přijde něco, někdo, kdo vám ukáže, že všechno není zdaleka tak ztraceno, jak to vypadá, že je tu mnoho možností jak se vydat dál. Jen musíme najít tu kuráž, která v nás dřímá, chopit se jí a vyrazit dokázat všem okolo, že stojíme za víc.
Víte, One Tree Hill byl opravdu velký kus mého života. Nevzdám se ho. Nelituji času stráveného nad ním. I když skončí, pořád ho budu mít v sobě, bez ohledu na cokoli.

"Imagine a future moment in your life where all your dreams come true. You know, it's the greatest moment of your life and you get to experience it with one person. Who's standing next to you?" Peyton Saywer
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama