Konečné sbohem?

10. dubna 2012 v 12:59 | Bee |  Just me - ordinary girl
Už je to tu zase. Ten pocit, kdy si nadáváte za to, že jste opět naletěli a to dokonce se stejným člověkem jako už mnohokrát.
Už se ztrácím v tom, kdy naposledy to se mnou někdo myslel upřímně, tak jako já s ním. Hodně dávno? Obávám se, že nejspíš nikdy. Jsem to já, ten důvod, že všichni neupřímní a lživí chlapi s obličeji jako andělé, se ke mně stahují a já pak stejně končím večer sama v slzách?
Každý se s tím vyrovnává jinak. Já se pokaždé stáhnu do sebe a raději se začtu do nějaké knihy nebo zadívám do filmu, kde pustím uzdu své fantazie a místo, abych žila tady, žiji tam s nimi. V jejich světě, kde vím, že všechno dopadne dobře a kde má každý svůj kus štěstí.
Snažím se na to nemyslet. Nevybavovat si vlastní scénáře. Nedávat tomu, v mé hlavě, život. Snažím se to zabít a to už nějakou dobu. Ale pořád to tam je.....Jenže tentokrát, to s nimi vypadá vážně. Ano, pořád mám v mysli takovou tu skulinku, kde je to určitě jen nějaký "vtip". Ale pak si vzpomenu, jak mi o ní vyprávěl a vím, že tentokrát je to jiné.
Už nemůžu věřit, že u člověka záleží na tom jaké má srdce a vlastnosti. Po tom všem, co mi lidé okolo ukázali, věřím jen tomu, že záleží na tom, jak kdo vypadá. Je lidskou přirozeností hodnotit někoho už od začátku jen podle vzhledu. A já? Nejsem zboží, které by se lehko prodávalo. Proto moje další řešení tohohle problému je prostě se zabalit do peřiny a vykašlat se na svět tam venku.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama